Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Miejski w Szepietowie
Menu góra
Strona startowa Oświadczenia majątkowe Za 2014 rok
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Za 2014 rok, bieżące, menu 1180 - BIP - Urząd Miejski w Szepietowie”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Za 2014 rok

Data wytworzenia 2015-06-22, ostatniej modyfikacji 2016-05-24 10:06

Urząd Miejski

Dąbrowski HenrykGąsowski Michał - Zastępca Burmistrza SzepietowaWiśniewska Anna - Skarbnik GminyWojtkowska Jolanta - Kierownik USCWyszyński Robert Lucjan - Burmistrz SzepietowaZaręba Elwira - Sekretarz Gminy...
Data wytworzenia 2015-06-22, ostatniej modyfikacji 2015-07-31 02:00

Kierownicy jednostek organizacyjnych

Bogucka Wanda - Kierownik MGOPS w SzepietowieChoińska-Brzózka Ewa Barbara - Dyrektor SP w Wojnach-KrupachPaduch Tomasz Robert - Dyrektor GOK w SzepietowiePawłowska Anna Magdalena - Dyrektor SP w SzepietowiePiszczatowski Zbigniew - Dyrektor SP w Dąbrówce KościelnejPowojski Grzegorz Wojciech - D...
Data wytworzenia 2015-05-14, ostatniej modyfikacji 2015-07-31 02:00

Radni

Czarkowski Sławomir - Przewodniczący Rady MiejskiejCzartoszewski PiotrDąbrowska WiesławaDąbrowski MarianJabłoński Ryszard AndrzejNiemyjski SławomirOłdakowski JanPabich MarekPaprocki PiotrPawłowska DanutaSosnowska Renata AnnaStypułkowski HenrykSzymoniak AndrzejWojtkowski MirosławŻebrowsk...
Data wytworzenia 2015-01-12, ostatniej modyfikacji 2015-05-31 02:00

Na początek kadencji

Czarkowski Sławomir - Przewodniczący Rady MiejskiejCzartoszewski PiotrDąbrowska WiesławaDąbrowski MarianJabłoński Ryszard AndrzejNiemyjski SławomirOłdakowski JanPabich MarekPaprocki PiotrPawłowska DanutaSosnowska Renata AnnaStypułkowski HenrykSzymoniak AndrzejWojtkowski MirosławWyszyńsk...
Data wytworzenia 2014-10-08, ostatniej modyfikacji 2015-02-18 12:06

Na koniec kadencji

Ertman WojciechGąsowski MichałKoc AndrzejMaruszewski StanisławMoczydłowski Witold - Przewodniczący Rady MiejskiejNiemyjski SławomirOłdakowski JanPieńkos GrażynaStaśczak Paweł RobertStypułkowski HenrykStypułkowski StanisławSzymoniak AndrzejTurkowski WaldemarWojtkowski MirosławWyszyńsk...
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.